{literal} {/literal}
Menu

Mesiac september je vždy náročný mesiac. Deti nastupujú do školy, ľudia sa vracajú z dovoleniek, veľa zamestnancov mení prácu.

Začiatkom mesiaca si aj náš tým SGP prešiel ťažkými skúškami  a rýchlymi zmenami. V septembri nás kontaktovalo množstvo nových a staronových klientov, ktorý po "lenivom" lete potrebujú opäť našu podporu v oblasti kvality. Nebolo ľahké reagovať na rýchle požiadavky klientov a všetci sme sa zapotili, už nie z tepla. Dokonca sa v našom tíme udiali aj malé personálne zmeny, ale vďaka našim šikovným koordinátor sme všetko zvládli v najrýchlejšom reakčnom čase.

Opublikowano: 17 calendar.september, 2019

Úspech - ďalší spokojný zákazník

Sme hrdí na zamestnancov SGP a celý tím, ktorí sa podieľal na kontrole kvality u nášho klienta na východe Slovenska. Vďaka dôslednej práci, flexibilnému prístupu a profesionálnej spolupráci, sa nášmu tímu podarilo skontrolovať desaťtisíce vyrobených komponentov, vyradiť nevyhovujúce časti a poukázať na chyby vo výrobe.

 

Naša dlhodobá spolupráca zaručuje nášmu klientovi kvalitu, šetrí náklady na reklamácie, logistiku, a v neposlednom rade pomáha udržiavať dobré meno spoločnosti. Naše úsilie bolo zo strany klienta odmenené a zaslal nám pozitívne hodnotenie spolupráce vo forme referenčného listu. Ďakujeme spoločnosti Jobelsa za dlhoročnú spoluprácu.

Opublikowano: 08 calendar.august, 2019

2016. godina je izuzetno vreme za tvrtku SGP.

Već je proteklo 10 godina od otvaranja prvog sedišta u Poljskoj.

10 godina je bilo dovoljno da nastane međunarodna grupacija SGP Outsourcing Company koja aktualno funkcioniše na 11 tržišta u inostranstvu.

Na takav način je SGP steklo vodeću poziciju na tržištu kvalitativnog outsourcinga u Evropi. Aktualno je u grupaciji zaposleno više od 3000 lica.

 

Opublikowano: 21 calendar.april, 2016

Rok 2016 je pre firmu SGP výnimočným časom.

Je to totiž už 10 rokov od otvorenia prvého sídla v Poľsku.

Len 10 rokov stačilo na to, aby vznikla medzinárodná skupina SGP Outsourcing Company, ktorá v súčasnosti pôsobí na 11 zahraničných trhoch.

Týmto spôsobom dosiahla spoločnosť SGP predné postavenie na trhu kvalitatívneho outsourcingu v Európe. V súčasnosti je v skupine zamestnaných viac ako 3 000 osôb.

 

 

Opublikowano: 21 calendar.april, 2016

Vesele Vianoce!

Veselé vianoce a Štastný nový rok!

Opublikowano: 22 calendar.december, 2015
Kontakt
SGP – Sorting Group s.r.o.
Palárikova 76
02201 Čadca
Tel.: +421 911 380 930
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.