{literal} {/literal}
Menu

Szlachetna Paczka po raz piąty w SGP

 

SGP Sorting Group Poland po raz piąty dołącza się do Szlachetnej Paczki. Jak co roku, wspieramy tę piękną inicjatywę. W naszych biurach w całej Polsce zbieramy dary dla rodziny, która w tym roku zostanie przez nas obdarowana. Możliwość dzielenia się wspólnym szczęściem, jest dla naszego zespołu niezwykle istotna. Zwłaszcza w trakcie magicznego okresu świątecznych przygotowań.

 

Zgodnie z formułą Szlachetnej Paczki, zbieramy komplet istotnych artykułów spożywczych oraz chemicznych. Dla niektórych rodzin zakup podstawowych produktów do użytku codziennego wcale nie jest tematem łatwym do zrealizowania. Po to aby w trakcie Świąt nikt nie siedział przy pustym stole, Szlachetna Paczka stworzyła ten cudowny projekt, w którym chętnie uczestniczymy.

 

Świąteczny Kiermasz w siedzibie firmy

 

W siedzibie firmy odbył się także Kiermasz Świąteczny, podczas którego mogliśmy skosztować słodkości,

wspierając wybraną osobę potrzebującą. W tym miejscu należą się szczególne podziękowania dla działu Customer Assistant oraz Działu Księgowości. Stół zasłany świątecznymi ozdobami pachniał cynamonem i skórką pomarańczy, co tylko wprawiło nasz zespół w gorący, świąteczny nastrój.

 

SGP wspiera dzieci z wadami wrodzonymi

 

W tym roku SGP postanowiło dodatkowo wesprzeć działanie Stowarzyszenia pielęgniarsko-opiekuńczego "Z ufnością w trzecie tysiąclecie". Zdajemy sobie sprawę, że nawet najdrobniejsze wsparcie finansowe oraz datki dla placówki, wspierają pracę Stowarzyszenia opiekującego się dzieciaczkami z wadami genetycznymi. Z tego względu w trakcie firmowej Wigilii odbędzie się licytacja, z której środki zostaną przeznaczone na ten szczytny cel.

 

W ten wyjątkowy, świąteczny czas, inspirujmy się do pomocy, aby każdy miał szansę na uśmiech przy wigilijnym stole.

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.