{literal} {/literal}
Menu

Delegacja nauczycieli akademickich z Tajlandii w magazynie SGP

 

W ostatnim czasie, uwagę świata przykuł temat przemysłu 4.0. Zakłada on wdrożenie nowoczesnych technologii oraz rozwój robotyzacji w produkcji. Z tego względu, istotne jest przekazywanie bieżących trendów studentom, którzy w przyszłości mają stać się specjalistami w dziedzinie przemysłu.

 

Członkowie Agencji Rozwoju Regionalnego, Parku Przemysłowo - Technologicznego oraz Wydziału Zarządzania Politechniki w Częstochowie, zorganizowali wyjątkową wizytę dla nauczycieli akademickich z Tajlandii, którzy przybyli do Polski w ramach projektu Erasmus. Odwiedzili oni magazyn SGP - Sorting Group Poland, w celu zapoznania z nowoczesną technologią, która usprawnia przebieg prac z zakresu sortowania, selekcji oraz naprawy detali i wyrobów gotowych.

 

Kierownik magazynu, Przemysław Brenda, oprowadził gości po obiekcie i zaprezentował obecne tam urządzenia: cyfrowy projektor pomiarowy oraz wszechstronny system rentgenowski z opcją tomografu. Przemysł 4.0 zakłada kooperację ludzi z robotami. Docelowo, urządzenia zaprojektowane przez człowieka, mają go odciążyć w większości podejmowanych prac.

 

Dlaczego takie spotkania są ważne? Wierzymy, że nasi goście, przekażą zdobytą wiedzę swoim uczniom. Studenci kierunków związanych z produkcją powinni obserwować obecne zmiany i planować przyszłe realizacje, z których jako przedsiębiorstwo, będziemy mogli korzystać. Z tego względu, przedstawienie naszej pracy delegacji nauczycieli akademickich z Tajlandii, jest wymianą korzyści. Dzisiaj my edukujemy ich z wiarą, że oni będą nas wspierać w przyszłości.

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.