{literal} {/literal}

Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici KONTROLOR/KA KVALITY.

Náplň práce:
-vizuální třídění/selekce komponentů
-kontrola s použitím měřicích a kontrolních přístrojů

Požadavky:
- ochota práce ve směnném provozu
- ochota cestovat
- dobrý zdravotní stav (zrak)
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení ( 90-120Kč/hod.)
- zaškolení a odbornou pomoc

Práce vhodná i pro studenty, důchodce a rodiče na MD

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: eva.jamrikova@sgpgroup.eu nebo zavolat na tel: +420 702 183 524, +420 606 038 144
Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Místo výkonu prace: TEPLICE, KOPŘIVNICE, PROSTĚJOV

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav
- dobrý zrak
- praxe ve svařovaní výhodou

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost seberealizace a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnost
- nástup – IHNED, DOHODOU
- možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: boguslawa.bialy@sgpgroup.eu

Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: KOORDINÁTOR
Místo výkonu práce: OSTRAVA

- koordinace zaměstnanců přímo u našeho klienta
- úzká spolupráce s klienty
- pravidelná komunikace se zaměstnanci
- zajištění potřeb zaměstnanců
- práce v terénu – v rámci cele ČR
- spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxi v oblasti kvality v automotive průmyslu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- aktivní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
- velmi dobré organizační schopnosti, aktivní přístup

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu
- nástup možný ihned
- příjemné pracovní prostředí
- práci na hlavní pracovní poměr

Odpovědnost
Společenská odpovědnost firmy

SGP Group, jako společensky odpovědná firma, se pečlivě stará o potřeby veřejnosti, ve které působí.

Kontakt
SGP – Sorting Group Czech Republic s.r.o.
Občanská 1170/31
Tel.: +420 702 183 524
SGP