{literal} {/literal}
Menu

SEE Automotive - Connect&Supply 2019

 

Konferencja w Serbii za nami! To było naprawdę inspirujące i ciekawe wydarzenie ze świata motoryzacji. Mieliśmy okazję być platynowym sponsorem oraz wystawcą. W podróż z nami wybrał się również niezastąpiony prelegent, Damian Florczak, Dyrektor Sprzedaży SGP, który swoją przemową otworzył tegoroczny panel. Ponad 260 ekspertów reprezentujących 160 firm / instytucji z 22 krajów w jednym miejscu! Za to kochamy naszą pracę. Bezpośrednie spotkania biznesowe są dla nas naprawdę ważne.

 

Każdy tego typu wyjazd pozwala nam zdobyć dodatkową wiedzę oraz cieszyć się możliwością prowadzenia nowych projektów. Poza słuchaniem ciekawych wystąpień, sami mieliśmy także przyjemność opowiedzenia o działaniach SGP Group. Jako firma o międzynarodowym zasięgu, staramy się bywać wszędzie, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące branży automotive. Podczas całego wydarzenia zostały poruszone kwestie takie, jak: przyszłość motoryzacji, nowe technologie w budowie maszyn oraz sprzętu automotive. Dodatkowo dowiedzieliśmy się dokąd zmierza rynek oraz, czy w Serbii istnieje problem pracowników lub samej produkcji.

 

Jak podczas takich imprez pozyskać nowe kontakty? Trzeba być kreatywnym! Podczas konferencji SEE reprezentanci firmy SGP zorganizowali konkurs wizytówkowy, obdarowując tym samym szczęśliwców prezentami z Polski. Przy okazji wróciliśmy do Polski z nowymi możliwościami biznesowymi.

 

Nauka, ale także przyjemne rozmowy przy kawie i smacznych przekąskach. Trzeba przyznać, że konferencja SEE pod względem organizacyjnym wypadła świetnie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję zaangażować się w tak dużym stopniu, jak teraz przy okazji kolejnych edycji tej konferencji. Jesteśmy zmęczeni, ale i zainspirowani oraz niebywale szczęśliwi.

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.