{literal} {/literal}
Menu

Debiut SGP GROUP na Tureckim rynku

Czas pandemii nie zatrzymał ekspansji SGP na nowe rynki. Zarząd Spółki dostrzegł szanse rozwoju na tureckim rynku. Naszym celem jest zwiększenie skali działalności oraz poszerzenie grupy firm, które może obsłużyć. Podpisując umowę partnerską z Proservice-Global kierowaną przez Hakana Öcal zwiększyliśmy atrakcyjność naszej oferty. Naszym obecnym i przyszłym klientom oferujemy pełne wsparcie outsourcingu usług na terenie całej Turcji.

Opublikowano: 26 Maj, 2021

Współpraca z Politechniką Częstochowską

Współpraca pomiędzy sferą nauki a biznesem stanowi nieodzowny proces transmisji wiedzy i technologii. Nasza spółka SGP Outsourcing Company współpracuje z Politechniką Częstochowską od wielu lat. Jesteśmy członkiem Rady Doradczej Przedstawicieli Biznesu Wydziału Zarządzania PCz. Jesteśmy świadomi, że budowanie trwałych relacji pomiędzy nauką i biznesem przynosi obustronne korzyści. Biorąc czynny udział w wypracowywaniu oferty nowych kierunków czujemy się odpowiedzialni za rozwój zawodowy studentów i kreowanie rynku pracy. Niedawno gościliśmy u Centrali SGP studentów Wydziału Zarządzania. Jaki projekt realizowaliśmy dowiecie się wkrótce.

Opublikowano: 26 Maj, 2021

ISO 9001:2015

Po raz kolejny udowodniliśmy, że jakość usług świadczonych przez SGP Group odbywa się na najwyższym poziomie. Podczas kolejnego auditu w zakresie normy EN ISO 9001:2015 prowadzonego przez ekspertów jednostki certyfikującej TUV Rheinland dowiedliśmy, że jakość świadczonych przez nas usług, ciągłe doskonalenie oraz zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Tym samym potwierdzamy, że zrozumienie i spełnienie wymagań klientów, identyfikacja ich specyficznych potrzeb i oczekiwań względem usług i produktów dostarczanych przez SGP to cele przyświecające naszym codziennym działaniom.
Opublikowano: 29 Styczeń, 2021

Życzenia świąteczne

SGP GROUP ŻYCZENIA ŚWIATECZNE
SGP GROUP ŻYCZENIA ŚWIATECZNE

Współpracownikom, przyjaciołom i klientom
przesyłamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Pięknych i ciepłych dni spędzonych z bliskimi,
wielu wzruszeń przy dźwiękach kolęd,
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
będzie dla Was momentem odpoczynku
i wytchnienia od codziennych obowiązków,
a Nowy Rok spełni nadzieje z nim związane,
i udało się z sukcesem zrealizować wszystkie plany.


Zarząd SGP GROUP

Opublikowano: 22 Grudzień, 2020

Nowe usługi w SGP Group

Do niedawna, aby sprawdzić czy detal lub wyrób gotowy jest dobrze zmontowany trzeba było go zdemontować, co powodowało jego zniszczenie! Sprawdzanie struktury materiału było pracochłonne i zawsze związane ze zniszczeniami próbki. Obecnie dzięki wykorzystaniu technologii rentgenowskiej w seryjnej kontroli jakości, zdjęcia o wysokiej rozdzielczości ukazują wszystkie, nawet najdrobniejsze, szczegóły wyrobów gotowych bez ich niszczenia.

Technologia ta jest doskonałym uzupełnieniem dotychczas stosowanych narzędzi weryfikacji jakościowej, ponieważ dostarcza takich informacji o wyrobie, których nie jesteśmy w stanie uzyskać standardowymi metodami.

Systemy rentgenowskie pozwalają m.in.: zweryfikować poprawność montażu, potwierdzić obecność mikropęknięć, zagazowań, porowatości, prawidłowości lutów, ścieżek w układach scalonych czy innych wad produkcyjnych, z którymi stykamy się na co dzień.

Co jeszcze chcielibyście zobaczyć od wewnątrz??

Pomóc Wam w tym może nasz doradca techniczno-handlowy
Bartłomiej Szybecki
Mobile: +48 884 311 422
E-mail: bartlomiej.szybecki@sgpgroup.eu

#automotive #xray #Quality #rentgen #kontrolajakości #badaniairozwój #inżynieria

Opublikowano: 20 Maj, 2020

Pomoc dla Hospicjum w Częstochowie

Piękny majowy piątek rozpoczęliśmy przemiłym spotkaniem.

W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy do Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej środki ochrony osobistej- zarówno dla pracowników jak i podopiecznych placówki!

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Opublikowano: 08 Maj, 2020

SGP Group pomaga!!!

Ostatnie tygodnie dla nikogo nie były łatwe...

Każdy z nas uczył się żyć w nowej rzeczywistości i starał dostosować do nowych panujących na świecie reguł i zasad...

Na szczęście, wykorzystując własne możliwości technologiczne, które daje nasze Centrum Jakościowe w Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Częstochowie, możemy nie tylko rozwijać SGP Group ale również dalej pomagać, co zawsze było dla nas priorytetem.
Jeszcze ciepła partia przyłbic ochronnych, wydrukowanych przez naszą firmę trafiła do SP ZOZ Stacja Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie.
Przekazaliśmy również maseczki ochronne oraz płyny do dezynfekcji- tak bardzo potrzebne, jednak nieosiągalne, głównie dla tych, których zadaniem jest ratować Nasze życie.
Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby móc pomagać dalej.

Cieszymy się tym samym, że częstochowskie środowisko biznesowe oraz Samorząd jednoczy się w tym trudnym czasie i pomaga- wszyscy wspólnie do jednej bramki.

Opublikowano: 22 Kwiecień, 2020

Happy Easter!

Wszystkim Parterom, Współpracownikom i Klientom SGP Group życzymy, aby czas świąt był okazją do odpoczynku, spokoju i uśmiechu, a także dodał sił i umożliwił realizację wszystkich planów- zarówno prywatnych, jak i zawodowych.
Wesołych Świąt!
Zarząd SGP Group

Opublikowano: 12 Kwiecień, 2020

SGP Group na Targach Pracy Politechniki Częstochowskiej

Coroczne Targi Pracy, organizowane na Politechnice Czestochowskiej za nami!

25 lutego 2020 na auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyły się Targi Pracy skierowane zarówno dla studentów, jak również absolwentów uczelni.

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć. Studenci mogli zapoznać się z ofertami pracy na stanowiska specjalistyczne oraz inżynierskie, poznać ofertę staży i praktyk oraz przeprowadzić próbną rozmowę rekrutacyjną.

Studentów, którzy nie zdążyli dotrzeć na Targi Pracy i do naszego stoiska, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na Facebooku.

Do zobaczenia za rok!

Opublikowano: 26 Luty, 2020
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.