{literal} {/literal}
Menu

SGP Sorting Group Poland po raz piąty dołącza się do Szlachetnej Paczki. Zgodnie z formułą Szlachetnej Paczki, zbierane są istotne artykuły spożywcze oraz chemiczne. W siedzibie firmy odbył się także Kiermasz Świąteczny, mający na celu wsparcie wybranej osoby potrzebującej. Dzięki licytacji, która odbędzie się w trakcie firmowej Wigilii, zostaną zebrane środki przeznaczone na wsparcie Stowarzyszenia pielęgniarsko-opiekuńczego "Z ufnością w trzecie tysiąclecie". Przeczytaj szczegóły newsa.

Opublikowano: 30 Listopad, 2018

Poznaj innowacyjne rozwiązania SGP, dzięki którym wesprzesz rozwój swojego przedsiębiorstwa. Zaufaj firmie SGP, która od 12 lat specjalizuje się w outsourcingudla branży automotive, AGD oraz RTV. Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny sprzęt, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Poznaj szczegóły dotyczące innowacyjnych systemów: cyfrowego projektora pomiarowego IM-7020 oraz rentgenowskiego systemu X|CUBE. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zawalcz o rozwój swojej firmy.

Opublikowano: 28 Listopad, 2018

W dniach 22-23 listopada 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 9 Forum Moto Solutions w Krakowie. Tam też prezentowaliśmy nasze nowoczesne rozwiązania dla branży Automotive. Byliśmy obecni wraz ze swoim stoiskiem, gdzie prezentowaliśmy ofertę SGP, ponieważ podążamy za oczekiwaniami Klienta i zależy nam na pogłębianiu relacji biznesowych. Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 22 Listopad, 2018

W tym roku firma SGP Sorting Group Poland wzięla udział w Konferencji CEE Automotive Forum. To jedno z najważniejszych spotkań branży Automotive w regionie! Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z czołowymi producentami części i komponentów oraz przedstawicielami światowych koncernów motoryzacyjnych jak Skoda, VW, czy FCA. To także możliwość do poznania nastrojów i planów biznesowych w poszczególnych Państwach Europy Środkowo-Wschodniej, które coraz częściej wybierane są przez firmy Automotive jako lokalizacja dla swoich biznesów. Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 24 Październik, 2018

Klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny). Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez SGP Sorting Group Poland. Informacje dotyczące Administratora danych, wyznaczenie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, cel wykorzystywania danych, przekazywanie danych osobowych, okres przechowywania danych oraz prawa wynikające z ustawy. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, klikając w przycisk: Więcej.

Opublikowano: 28 Maj, 2018

Szczęśliwego Nowego Roku!

W nadchodzącym Nowym Roku 2018 pragniemy życzyć Państwu samych sukcesów i realizacji wszystkich zawodowych planów!
Życzymy szalonych pomysłów, towarzystwa pełnych optymizmu ludzi, mnóstwa miłości od bliskich i spełnienia w każdej dziedzinie.

Zarząd SGP Group

Opublikowano: 31 Grudzień, 2017

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Zarząd SGP Group

Opublikowano: 24 Grudzień, 2017

Wigilia SGP Group 2017 za nami! 2 grudnia 2017 roku odbyła się jedenasta Wigilia SGP Group. Częstochowa gościła aż 175 pracowników, którzy przyjechali w sumie z 14 krajów - nie tylko Europy, ale i Azji oraz Ameryki Południowej. Dowiec się więcej, co działo się podczas tego wydarzenia. Dzięki temu masz okazję pzonać ludzką twarz naszej firmy. Chętnie dzielimy się sympatią do wspólnych spotkań, ponieważ wierzymy, że dobra atmosfera przekłada się na doskonałe wyniki w pracy. Przyjacielskie nastawienie jest ważne dla SGP każdego dnia, jednak w trakcie Świąt nabiera jeszcze większego znaczenia.Opublikowano: 06 Grudzień, 2017

Wakacyjny konkurs SGP

Wakacyjny konkurs SGP
Wakacyjny konkurs SGP

Pragniemy poinformować, że w Wakacyjnym Konkursie SGP pt. "Selfie z marką SGP" zwyciężył Ivan Kristic z Serbii !!!
Gratulujemy ! :)

Opublikowano: 25 Wrzesień, 2017
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.