{literal} {/literal}
Menu

W celu ciągłego poszerzania zakresu oferowanych usług, sięgamy po nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania. Inżynieria odwrotna interesuje nas od dawna. Dzisiaj możemy pochwalić się nowoczesnym sprzętem drukarskim oraz kadrą pracowniczą przeszkoloną w zakresie skanowania obiektów, odtwarzania ich dokumentacji technicznej oraz tworzenia idealnych zamienników.

Opublikowano: 21 Sierpień, 2019

23 lipca w Strzelnicy, miało miejsce wyjątkowe spotkanie integracyjne, zrzeszające reprezentantów zagranicznych działów operacyjnych. Spotkanie miało wyjątkowo aktywny charakter. Uczestnicy wydarzenia stanęli przed rozmaitymi wyzwaniami, które czasem wymagały sokolego oka, innym razem zmuszały do wytężania umysłu. Dzień później wszyscy przeszli przez całodniowe szkolenie z zakresu normy VDA 16.

Opublikowano: 01 Sierpień, 2019

Cieszymy się, że mieliśmy okazję być sponsorem zawodów wędkarskich zorganizowanych dla pracowników firmy DTR Polska. Zawody odbyły się 20 lipca nad Jeziorkiem Krasowym w Kusiętach.

Opublikowano: 26 Lipiec, 2019

Nasza firma wzięła udział w 26. odcinku programu „Chcę u Ciebie pracować” zorganizowanego z ramienia Dziennika Zachodniego. W trakcie wywiadu przedstawialiśmy szczegóły pracy na stanowisku kontrolera jakości obsługującego maszynę rentgenowską w magazynie obecnym przy Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Opublikowano: 05 Lipiec, 2019

Sushi Day w siedzibie głównej

Dzisiaj w siedzibie głównej SGP Group, obchodziliśmy Sushi Day! Nasi pracownicy mieli okazję skosztować najpopularniejszych japońskich dań. Jak myślicie, czy radziliśmy sobie z jedzeniem pałeczkami? Wyszło na jaw, kto interesuje się kulturą wschodnią, lubi podróżować lub po prostu chętnie eksperymentuje. 

Opublikowano: 18 Czerwiec, 2019

W ostatnim czasie, uwagę świata przykuł temat przemysłu 4.0. Zakłada on wdrożenie nowoczesnych technologii oraz rozwój robotyzacji w produkcji. Z tego względu, istotne jest przekazywanie bieżących trendów studentom, którzy w przyszłości mają stać się specjalistami w dziedzinie przemysłu. Członkowie Agencji Rozwoju Regionalnego, Parku Przemysłowo - Technologicznego oraz Wydziału Zarządzania Politechniki w Częstochowie, zorganizowali wyjątkową wizytę dla nauczycieli akademickich z Tajlandii, którzy przybyli do Polski w ramach projektu Erasmus.

Opublikowano: 12 Czerwiec, 2019

1 Czerwca przed siedzibą główną SGP Group, odbył się niezwykłe święto. Mowa o Dniu Dziecka zorganizowanym pod hasłem: SGP Dream World. Atrakcji było mnóstwo. Bajkowe zamki, magiczne przebrania, ścianki do idealnego selfie i ogromny tor przeszkód. Wszystko zostało wzbogacone pysznymi przekąskami i grillem. 

Opublikowano: 04 Czerwiec, 2019

W dniach 21-22.05.2019 r. odbyła się konferencja SEE Automotive - Connect&Supply 2019. Byliśmy tam! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z relacją z wydarzenia.

Opublikowano: 23 Maj, 2019

Spotkanie w Business Centre Club

21 maja Częstochowie odbyło się inauguracyjne spotkanie grupy HR-owej Business Centre Club, której jesteśmy częścią. Uczestniczyła w nim nasza Dyrektor Personalna. To kolejne inspirujące wydarzenie, dzięki któremu możemy się uczyć, spotykać z ciekawymi ludźmi oraz inspirować do doskonalenia podejmowanych na co dzień działań. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego doskonałego projektu. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!

Opublikowano: 23 Maj, 2019
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.