{literal} {/literal}
Menu

Sushi Day w siedzibie głównej

Dzisiaj w siedzibie głównej SGP Group, obchodziliśmy Sushi Day! Nasi pracownicy mieli okazję skosztować najpopularniejszych japońskich dań. Jak myślicie, czy radziliśmy sobie z jedzeniem pałeczkami? Wyszło na jaw, kto interesuje się kulturą wschodnią, lubi podróżować lub po prostu chętnie eksperymentuje. 

Opublikowano: 18 Czerwiec, 2019

W ostatnim czasie, uwagę świata przykuł temat przemysłu 4.0. Zakłada on wdrożenie nowoczesnych technologii oraz rozwój robotyzacji w produkcji. Z tego względu, istotne jest przekazywanie bieżących trendów studentom, którzy w przyszłości mają stać się specjalistami w dziedzinie przemysłu. Członkowie Agencji Rozwoju Regionalnego, Parku Przemysłowo - Technologicznego oraz Wydziału Zarządzania Politechniki w Częstochowie, zorganizowali wyjątkową wizytę dla nauczycieli akademickich z Tajlandii, którzy przybyli do Polski w ramach projektu Erasmus.

Opublikowano: 12 Czerwiec, 2019

1 Czerwca przed siedzibą główną SGP Group, odbył się niezwykłe święto. Mowa o Dniu Dziecka zorganizowanym pod hasłem: SGP Dream World. Atrakcji było mnóstwo. Bajkowe zamki, magiczne przebrania, ścianki do idealnego selfie i ogromny tor przeszkód. Wszystko zostało wzbogacone pysznymi przekąskami i grillem. 

Opublikowano: 04 Czerwiec, 2019

W dniach 21-22.05.2019 r. odbyła się konferencja SEE Automotive - Connect&Supply 2019. Byliśmy tam! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z relacją z wydarzenia.

Opublikowano: 23 Maj, 2019

Spotkanie w Business Centre Club

21 maja Częstochowie odbyło się inauguracyjne spotkanie grupy HR-owej Business Centre Club, której jesteśmy częścią. Uczestniczyła w nim nasza Dyrektor Personalna. To kolejne inspirujące wydarzenie, dzięki któremu możemy się uczyć, spotykać z ciekawymi ludźmi oraz inspirować do doskonalenia podejmowanych na co dzień działań. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego doskonałego projektu. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!

Opublikowano: 23 Maj, 2019

W siedzibie SGP kręcimy wyjątkowy film

W czwartek 16 maja, w siedzibie SGP Group gościliśmy wyjątkowe osoby. Byli to mali aktorzy, którzy mieli do odegrania niełatwe role. Skąd ten pomysł i kogo grały dzieciaki? Tego wszystkiego dowiecie się niebawem. W Dzień Dziecka oficjalna premiera filmu. Szukajcie nas w social mediach! 

Opublikowano: 17 Maj, 2019

29 kwietnia w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej SGP prezentowało się na nagraniu programu „Chcę u Ciebie pracować”.  Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 29 Kwiecień, 2019

Profesjonalna sesja zdjęciowa w siedzibie SGP

Dlaczego profesjonalne zdjęcia biznesowe są ważne? Przede wszystkim chodzi o budowanie dobrego wizerunku. W erze obrazkowej, kontent jaki zamieszczamy w internecie oraz materiałach promocyjnych, jest niezwykle ważny. SGP o tym wie, dlatego aż 3 dni poświęciliśmy na sesję portretową, jak również na przygotowanie materiałów do nowej strony internetowej jednej z naszych spółek. O tym więcej już niebawem. 

Opublikowano: 28 Kwiecień, 2019

Życzenia wielkanocne

Firma SGP życzy wszystkim wesołych Świąt. W tych cudownych okolicznościach przyrody, kiedy wiosna wyczuła, że będziemy spacerować z koszyczkami, można spędzić Święta w dobrej pogodzie ducha i w spełnieniu. Nabierzcie energii na kolejne wyzwania, bądźcie blisko rodziny i świętujcie ten piękny czas na swój sposób.

Opublikowano: 19 Kwiecień, 2019
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.