{literal} {/literal}
Menu

W siedzibie SGP kręcimy wyjątkowy film

W czwartek 16 maja, w siedzibie SGP Group gościliśmy wyjątkowe osoby. Byli to mali aktorzy, którzy mieli do odegrania niełatwe role. Skąd ten pomysł i kogo grały dzieciaki? Tego wszystkiego dowiecie się niebawem. W Dzień Dziecka oficjalna premiera filmu. Szukajcie nas w social mediach! 

Opublikowano: 17 Maj, 2019

29 kwietnia w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej SGP prezentowało się na nagraniu programu „Chcę u Ciebie pracować”.  Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 29 Kwiecień, 2019

Profesjonalna sesja zdjęciowa w siedzibie SGP

Dlaczego profesjonalne zdjęcia biznesowe są ważne? Przede wszystkim chodzi o budowanie dobrego wizerunku. W erze obrazkowej, kontent jaki zamieszczamy w internecie oraz materiałach promocyjnych, jest niezwykle ważny. SGP o tym wie, dlatego aż 3 dni poświęciliśmy na sesję portretową, jak również na przygotowanie materiałów do nowej strony internetowej jednej z naszych spółek. O tym więcej już niebawem. 

Opublikowano: 28 Kwiecień, 2019

Życzenia wielkanocne

Firma SGP życzy wszystkim wesołych Świąt. W tych cudownych okolicznościach przyrody, kiedy wiosna wyczuła, że będziemy spacerować z koszyczkami, można spędzić Święta w dobrej pogodzie ducha i w spełnieniu. Nabierzcie energii na kolejne wyzwania, bądźcie blisko rodziny i świętujcie ten piękny czas na swój sposób.

Opublikowano: 19 Kwiecień, 2019

SGP Group będzie patronem generalnym konferencji Moto Idea, która odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2019 roku w Częstochowie (Arche Hotel). Jesteś ciekaw, jakie czekają Cię tam atrakcje? Czytaj dalej!

Opublikowano: 01 Kwiecień, 2019

SGP Group oficjalnym sponsorem Adriana Miedzińskiego

SGP Group oficjalnym sponsorem Adriana Miedzińskiego! To ogromny zaszczyt. Już nie możemy doczekać się zmagań Włókniarza podczas nowego sezonu. Będziecie kibicować naszym zawodnikom na żywo?

Opublikowano: 22 Marzec, 2019

Zespół SGP obchodził zarówno Walentynki, jak i Tłusty Czwartek. Naprawdę trudno nam było się zdecydować, które święto jest fajniesze. Uznaliśmy, że pączki mają wiele wspólnego z miłością, bo przecież przez żołądek podąża się wprost do serca ale uwaga - w Tłusty Czwartek, po tym jak zniknęły z kuchni wszystkie pączki, doszło do lawinowego zamawiania samych wiosennych zup na obiad. Także jest bilans, pozostajemy fit.

Opublikowano: 28 Luty, 2019

 

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (JOWES) prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zorganizował seminarium dotyczące CSR - Społecznej odpowiedzialności biznesu pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa. Firma SGP Group miała okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu jako przedsiębiorstwo, dla którego niezwykle istotni są ludzie.

Opublikowano: 28 Luty, 2019

Chociaż Pizza Day w tym roku obchodziliśmy w sobotę 9 lutego, nie przeszkodziło nam to w świętowaniu! W poniedziałek 11 lutego firma SGP rozdała pyszne włoskie placki, by posilić pracowników.

Opublikowano: 12 Luty, 2019
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.