{literal} {/literal}
Menu

Szczęśliwego Nowego Roku! Oby 2019 przyniósł wiele nowych możliwości. Aby kolejny rok upłynął pod znakiem sukcesów oraz uśmiechów. Wszystkim naszym pracownikom, klientom oraz osobom, które zajrzały na stronę SGP z czystej ciekawości - życzymy samych pomyślności. Wierzymy, że Nowy Rok 2019 zaskoczy nas wszystkich i otworzy kolejne drzwi do podejmowania ciekawej współpracy w Polsce i za granicą.

Opublikowano: 02 Styczeń, 2019

Wesołych Świąt!

Firma SGP Group życzy Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Niechaj na świątecznych stołach zagości przepych a Wasze serca wypełni radość i miłość. Nowy Rok 2019 niechaj będzie niósł za sobą nowe możliwości oraz inspirację do podejmowania rozwijających przedsięwzięć. Dzielcie się urodzajem i przeżywajcie ten magiczny czas wspólnie.

Opublikowano: 21 Grudzień, 2018

W sobotę 8 grudnia 2018 mieliśmy okazję kolejny raz integrować pracowników SGP Group, przebywających w przedświątecznych nastrojach. W tym roku dodatkowym atutem Wielkiej Gali był motyw przewodni – klimat agenta 007. Koniecznie dowiedz się więcej na temat przebiegu imprezy.

Opublikowano: 10 Grudzień, 2018

SGP - Sorting Group Poland, wiodący europejski quality service provider, zainwestował 8 mln zł w nowoczesne powierzchnie magazynowe liczące 1580 m2 wielkości. Magazyn znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Dowiedz się, co to oznacza dla firmy i dlaczego mowa o jej potężnym rozwoju.

Opublikowano: 04 Grudzień, 2018

3 grudnia odbyła się XII Giełda Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej. My też tam byliśmy! SGP - Sorting Group Poland przybyło na miejsce z pełnym pakietem informacji dotyczących działalności firmy.

Opublikowano: 03 Grudzień, 2018

SGP Sorting Group Poland po raz piąty dołącza się do Szlachetnej Paczki. Zgodnie z formułą Szlachetnej Paczki, zbierane są istotne artykuły spożywcze oraz chemiczne. W siedzibie firmy odbył się także Kiermasz Świąteczny, mający na celu wsparcie wybranej osoby potrzebującej. Dzięki licytacji, która odbędzie się w trakcie firmowej Wigilii, zostaną zebrane środki przeznaczone na wsparcie Stowarzyszenia pielęgniarsko-opiekuńczego "Z ufnością w trzecie tysiąclecie". Przeczytaj szczegóły newsa.

Opublikowano: 30 Listopad, 2018

Poznaj innowacyjne rozwiązania SGP, dzięki którym wesprzesz rozwój swojego przedsiębiorstwa. Zaufaj firmie SGP, która od 12 lat specjalizuje się w outsourcingudla branży automotive, AGD oraz RTV. Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny sprzęt, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Poznaj szczegóły dotyczące innowacyjnych systemów: cyfrowego projektora pomiarowego IM-7020 oraz rentgenowskiego systemu X|CUBE. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zawalcz o rozwój swojej firmy.

Opublikowano: 28 Listopad, 2018

W dniach 22-23 listopada 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 9 Forum Moto Solutions w Krakowie. Tam też prezentowaliśmy nasze nowoczesne rozwiązania dla branży Automotive. Byliśmy obecni wraz ze swoim stoiskiem, gdzie prezentowaliśmy ofertę SGP, ponieważ podążamy za oczekiwaniami Klienta i zależy nam na pogłębianiu relacji biznesowych. Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 22 Listopad, 2018

W tym roku firma SGP Sorting Group Poland wzięla udział w Konferencji CEE Automotive Forum. To jedno z najważniejszych spotkań branży Automotive w regionie! Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z czołowymi producentami części i komponentów oraz przedstawicielami światowych koncernów motoryzacyjnych jak Skoda, VW, czy FCA. To także możliwość do poznania nastrojów i planów biznesowych w poszczególnych Państwach Europy Środkowo-Wschodniej, które coraz częściej wybierane są przez firmy Automotive jako lokalizacja dla swoich biznesów. Dowiedz się więcej.

Opublikowano: 24 Październik, 2018
Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.