{literal} {/literal}
Menu

Przestrzeń magazynowa SGP – Kolejna szansa na rozwój

 

SGP - Sorting Group Poland, wiodący europejski quality service provider, zainwestował 8 mln zł w nowoczesne powierzchnie magazynowe liczące 1580 m2 wielkości. Magazyn znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Przestrzeń o charakterze produkcyjno-magazynowym, pozwala na wykonywanie usług kontrolno-pomiarowych oraz magazynowo-logistycznych. Stwarza to kolejną szansę na rozwój firmy oraz potrzebę zatrudnienia nowych pracowników.

 

Dodatkowo w obiekcie znajdują się takie nowoczesne urządzenia, jak X-Ray X|Cube o mocy 350 kV do prześwietleń rentgenowskich dla przemysłu. Urządzenie to pozwala nie tylko na wykrywanie wad strukturalnych, ale również badań nieniszczących i wykonywania szybkich pomiarów techniką 3D.

 

W centrum ulokowanym w Katowickiej Strefie Ekonomicznej przewidziane są także kontrole wyrobów - nie tylko dla przemysłu motoryzacyjnego, ale również meblarskiego, RTV/AGD czy FMCG.

 

SGP wspiera potencjał młodych

 

Mury centrum jakościowego SGP zdobi mural z hasłem: Mars jest nasz, nawiązujący do Łazika Marsjańskiego, który wygrał międzynarodowy konkurs łazików na pustyni w Utah w Stanach Zjednoczonych. SGP Sorting Group Poland jako pierwsza firma zauważyła i wsparła studentów częstochowskiej politechniki przy realizacji projektu.

 

 

SGP Group rozwija się aby nieustannie świadczyć usługi kontroli jakości, naprawy detali i komponentów czy selekcji na najwyższym poziomie. Z tego względu z radością dzielimy się każdą nową inwestycją, jak również poszerzeniem zasięgu działania firmy.

 

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.