{literal} {/literal}
Menu

SGP Dream World

 

1 Czerwca przed siedzibą główną SGP Group, odbyło się niezwykłe święto. Mowa o Dniu Dziecka zorganizowanym pod hasłem: SGP Dream World. Atrakcji było mnóstwo. Bajkowe zamki, magiczne przebrania, ścianki do idealnego selfie i ogromny tor przeszkód. Wszystko zostało wzbogacone pysznymi przekąskami i grillem.

 

Stworzony przez nas świat Disney'a, przypadł naszym gościom do gustu od samego wejścia. Przy pięknie przystrojonej bramie, było pełno przebrań oraz bajkowa ścianka do robienia zdjęć. Chętnych do pozowania nie brakowało.

 

Trzy dmuchane zamki oraz ogromny tor przeszkód, stanowiły główną atrakcję tego dnia. Ponieważ pogoda wyjątkowo nam dopisała, mogliśmy w pełni z niej skorzystać i świętować Dzień Dziecka. Co ciekawe, bawili się także dorośli.

 

Zorganizowaliśmy wyjątkowy wyścig na torze przeszkód. Każda spółka wybrała osoby ją reprezentujące i podjęła wyzwanie. Uczestnicy dali z siebie wszystko. Emocje były niesamowite a doping rozbrzmiewał do samej Jasnej Góry. W końcu przyszedł czas na chwilę prawdy - wyniki.

 

  • Contact Solutions - 1 miejsce
  • Human&Hunter - 2 miejsce
  • SGP Spółka komandytowa - 3 miejsce

Specjalne wyróżnienie za najlepszy czas otrzymała Oliwia Wilk.

 

Podczas imprezy goście mieli okazję skosztować pysznych dań, prosto z gorącego grilla. Poza klasycznymi kiełbaskami, były również ciekawe propozycje wegetariańskie i wegańskie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Jako organizatorzy oraz uczestnicy tego wydarzenia, jesteśmy niezwykle dumni. Dzieci oraz dorośli przez cały dzień się uśmiechali i toczyli ze sobą luźne dyskusje. Zdecydowanie był to czas na relaks i totalne odprężenie.

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.