{literal} {/literal}
Menu

SGP na CEE Automotive Forum 2018

 

W tym roku mieliśmy okazję brać udział w Konferencji CEE Automotive Forum. To jedno z najważniejszych spotkań branży Automotive w regionie! Mieliśmy doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, z czołowymi producentami części i komponentów oraz przedstawicielami światowych koncernów motoryzacyjnych jak Skoda, VW, czy FCA.

 

Warto pamiętać, że udział w konferencji to także znakomita okazja do poznania nastrojów i planów biznesowych w poszczególnych Państwach Europy Środkowo-Wschodniej, które coraz częściej wybierane są przez firmy Automotive jako lokalizacja dla swoich biznesów.

Nawiązujemy nowe kontakty

 

SGP to firma, która nieustannie interesuje się potrzebami Klientów, możliwościami konkurencji oraz narzędziami, które można wykorzystać do tworzenia atrakcyjnej oferty. Jesteśmy na czasie, ponieważ ta praca jest naszą pasją a zadowolenie Klienta to nasz priorytet.

 

Rozmowy B2B pomiędzy firmami, z którymi można podejmować współpracę na poziomie krajowym i międzynarodowym, daje nam możliwość ciągłego rozwoju. Pragniemy być zorientowani w tym, co dzieje się w kraju i za jego granicą w branży Automotive, RTV i AGD.

 

Poszerzamy zakres usług

 

Takie zaangażowanie predestynuje nas do tworzenia szerokiego zakresu ofert, nakierowanych na indywidualne potrzeby Klienta. CEE Automotive Forum to możliwość pokazania swojej usługi, jak również szansa do zainspirowania się działaniami innych przedsiębiorstw.

 

Cieszymy się, że mieliśmy możliwość wzięcia udziału w tak prestiżowym wydarzeniu. Efekty tego spotkania będą widoczne w naszej ofercie oraz otwartości na specyficzne potrzeby Klientów. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie świadczenia usług z branży Automotive, RTV i AGD, koniecznie zgłoś się do SGP Sorting Group Poland.

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.