{literal} {/literal}
Menu

W Częstochowskim Parku Naukowo-Technologicznym, 3 października, mieliśmy przyjemność uczestnictwa w Forum Rozwoju Firm „Bezpieczny przedsiębiorca”.

W ramach tego wydarzenia, każda z firm członkowskich Business Centre Club, miała możliwość wystawienia swojego stoiska. Głównym tematem Forum było m.in. aktualne, dotyczące firm, zmiany w prawie i podatkach. Konferencja była pierwszym wydarzeniem  z cyklu adresowanego do przedsiębiorców, samorządowców, ludzi nauki i kultury – a więc przedstawicieli środowisk, którym bliska jest idea współpracy.

Głównymi zagadnieniami, wokół których toczył się rozmowy, dotyczył przede wszystkim zmian prawno-podatkowych w latach 2019/2020, nowe regulacje wynikające z projektu Ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych (zasady i reguły w obszarze compliance – czyli procedur i systemów mających zapobiegać ryzyku natury prawnej) oraz bezpieczeństwo finansowe i IT w działalności firm.

Podczas wydarzenia obecny był również gość specjalny Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, a także silna reprezentacja ekonomistów w panelu „Bezpieczne prowadzenie działalności gospodarczej w niestabilnym otoczeniu ekonomicznym. Czy jest możliwe?” . Na wszystkie pytania z zakresu prawa, podatków, outsourcingu księgowości odpowiadali specjaliści z Kancelarii Mariański Group.

Firma SGP Group również brała czynny udział w wydarzeniu poprzez firmowe stoisko reklamowe, a także udział Prezesa Mariusza Puto podczas paneli dyskusyjnych.

Organizatorami Forum byli ARR w Częstochowie S.A., Loża Częstochowska BCC, Mariański Group oraz Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy.   

Kontakt
SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa
Tel.: +48 34 361 31 18
Fax: + 48 34 344 18 28
KRS: 0000300466
NIP: 9492069403
IDS: 240833412
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.