{literal} {/literal}
Menu

SGP Group – sociálně odpovědná firma

SGP Group se jako sociálně odpovědná firma stará o potřeby společnosti, ve které funguje. Cítíme se být součástí této společnosti a chceme se s ní dělit o naše úspěchy. Proto podporujeme spoustu institucí, charitativních akcí a společenských iniciativ.

Od roku 2014 se účastníme akce Šlechetný balíček a pomáháme tak rodinám splnit jejich sny a strávit krásné Vánoce. Další iniciativou je podpora nadace Maxima dětem, jejímž posláním podporovat vzdělání a poskytovat pomoc dětem, které se nacházejí v obtížné materiální situaci. Již dva roky pomáháme také Dětskému domovu a Intervenčnímu centru preadopční péče ve městě Częstochowa.

Ve snaze podpořit sportovní životní styl jsme se rozhodli ve velkém stylu zapojit do sportovního života. V dubnu 2013 se společnost SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. stala hlavním sponzorem stadionu WŁÓKNIARZ Częstochowa, od roku 2009 jsme sponzorem klubu CKM Włókniarz Częstochowa.

Věříme, že investice do sportu má smysl, proto jsme se od roku 2016 zapojili také do pomoci fotbalovým klubům – RKS Raków Częstochowa a KS SKRA Częstochowa.
Společenská odpovědnost podnikání je nedílnou součástí naší činnosti a tvoří důležitý prvek rozvojové strategie naší firmy.

Odpovědnost
Společenská odpovědnost firmy

SGP Group, jako společensky odpovědná firma, se pečlivě stará o potřeby veřejnosti, ve které působí.

Kontakt
SGP – Sorting Group Czech Republic s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 702 183 524
SGP
SGP GROUP © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Projekt i wykonanie firma Trustnet.